Dział produkcji

Firma Brześć Sipa sp.k. z siedzibą w Brześciu Kujawskim poszukuje kandydata do:

Działu Produkcji

 Oferujemy:

  • Praca w systemie trzyzmianowym plus premie i dodatki stanowiskowe,
  • Praca na stanowisku operator maszyn i urządzeń,
  • Wysokość wynagrodzenia za pracę nie będzie uzależniona od płci osób zatrudnionych,
  • Ubranie robocze,
  • Badania i pakiet ubezpieczeń,
  • Możliwość awansu.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa maszyn zakupywanych w projekcie,
  • Dbałość o bezpieczeństwo i porządek na stanowisku pracy,
  • Przestrzeganie zasad BHP i regulaminu pracy.

Oczekiwania:

  • Czystość,
  • Sumienność i uczciowść,
  • Staranność i dokładność,
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym,
  • Chęci do pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji (CV wraz ze zdjęciem) na adres:                    kontakt@brzesc.pl wraz z klauzulami:

– podane przeze mnie dane osobowe będą przetwarzane jedynie w celach rekrutacyjnych,

– podane przeze mnie dane osobowe nie będą przekazywane osobom trzecim,

– przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych osobowych i ich poprawiania,

– podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do realizacji ww. celów

– administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest: Brześć Sipa sp.k., ul. Konarskiego 19, 87-880 Brześć Kujawski